Karabiny elektryczne ASG

Wybrane karabiny elektryczne ASG

 

M4A1 (BI-3281)

Wierna replika karabinka M4A1 wykonana została z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego. Zastosowanie w replice metalowego gearbox'a zapewnia znacznie dłuższą pracę aniżeli w przypadku w całości wykonanych z tworzywa jej odpowiedników. Dzięki metalowemu gearboxowi można  w replice zastosować liczne zmiany poprawiające kulturę pracy a także podnoszące moc repliki!

Replika zasilana jest z akumulatora, który w dosłownie parę chwil możemy zainstalować do chwytu przedniego. Rozwiązanie to zabezpiecza akumulator oraz przewody zasilające przed przypadkowym uszkodzeniem lub wyrwaniem, co może zdarzyć się na polu walki.

Zastosowanie w karabinku składanej kolby umożliwia dopasowanie repliki praktycznie pod każdego użytkownika i stosowanie jej w przeróżnych sytuacjach oraz warunkach. Na grzbiecie repliki umieszczono odkręcany chwyt transportowy, który ułatwia przenoszenie sprzętu. W miejsce chwytu bez problemu można zamontować celownik kolimatorowy lub lunetę.

Replika posiada regulowany Hop-up. Dzięki temu  użytkownik indywidualnie może regulować tor lotu kulki i dopasować go wedle własnych wymagań. Prędkość wylotowa: 320 FPS, wykonanie: ABS, metalowy gearbox, waga: 2800g.
CENA: 405,00 ZŁ BRUTTO (Cena detaliczna: 545,00 zł) 

CM028

Profesjonalna, elektryczna replika karabinu AK47 Kałasznikow, używanego w wielu krajach na całym świecie. Model w skali 1:1, wykonany z metalu i tworzywa z bardzo wiernym odwzorowaniem, ważący 2,7 kg. Replika strzela trybem pojedynczym oraz serią, a kulki wystrzeliwane są z prędkością początkową 370 fpsów, co pozwala na oddanie celnego strzału nawet do 55 metrów. Magazynek typu HI-CAP mieści 525 kulek, HOP-UP regulowany. Replika jest wierną kopią produktu spod znaku TM, jej producentem jest CM, w niczym ona nie ustępuje produktom z renomowanych marek takich jak m.in.: TM, CA czy ICS, momentami nawet przewyższa jakością, natomiast cena jest dużo niższa. W skład zestawu wchodzą: replika karabinu, akumulator 8,4V 1100 mAh (wtyk mini), pas nośny, ładowarka sieciowa, wycior oraz kulki. BESTSELLER.

 

 

 

 

CENA: 309,00 ZŁ BRUTTO (Cena detaliczna: 379,00 zł) 

CM028S

Profesjonalna, elektryczna replika karabinu AK47S Kałasznikow ze składaną kolbą, używanego w wielu krajach na całym świecie. Model w skali 1:1, wykonany z metalu i tworzywa z bardzo wiernym odwzorowaniem, ważący 2,8 kg. Replika strzela trybem pojedynczym oraz serią, a kulki wystrzeliwane są z prędkością początkową 360- 380 fpsów, co pozwala na oddanie celnego strzału nawet do 45 metrów. Magazynek metalowy typu HI-CAP mieści 525 kulek, HOP-UP regulowany. Replika jest wierną kopią produktu spod znaku TM, jej producentem jest CM, w niczym ona nie ustępuje produktom z renomowanych marek takich jak m.in.: TM, CA czy ICS, momentami nawet przewyższa jakością, natomiast cena jest dużo niższa. Gearbox metalowy w wersji 3.  W skład zestawu wchodzą: replika karabinu, akumulator 8,4V 1100 mAh (wtyk mini), pas nośny, ładowarka sieciowa, wycior oraz kulki. BESTSELLER.

 

 

 

CENA: 319,00 ZŁ BRUTTO (Cena detaliczna: 379,00 zł) 

G36C (K306)

Profesjonalna, elektryczna replika karabinu G36C bardzo popularnego na świecie, używanego w dużej liczbie w armii niemieckiej. Replika produkcji JG bazująca na tych samych podzespołach co markowe produkty Tokio Marui, obecna wersja jest 2. generacją replik JG, w modelu zastosowano mocniejszą sprężynę oraz zębatki. Replika wykonana ze specjalnego tworzywa i metalu, ważąca 3 kg, mierząca po rozłożeniu kolby 75 cm, z magazynkiem typu HI-CAP na 420 kulek, które wystrzeliwane są z predkością początkową 340 fps'ów; gearbox metalowy v3. Składana kolba. Tryb ognia pojedynczy i ciągły (przełącznik trybu ognia po obu stronach). W skład zestawu wchodzi: replika karabinu, akumulator Ni-mH 8,4V 1100 mAh (wtyk mini), ładowarka sieciowa, magazynek, wycior, kulki.

 


 
CENA: 379,00 BRUTTO (Cena detaliczna: 479,00 zł)
 

 


CENY MOGĄ ULEC ZMIANIE!
 
Powyższe ceny obowiązują przy zakupie w ilościach hurtowych.
 
W razie pytań lub w celu otrzymania pełnej oferty prosimy o wysłanie zapytania ofertowego na adres e-mail

Zmieniony (Środa, 08 Grudzień 2010 14:05)